Træner
Joachim Waser
Beskrivelse
Træner for U 6 og U 8 Mix

Mail: Waserjoachim@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Marianne Langfrits
Beskrivelse
Træner for U 10 Piger
 
Mail: Mlangfrits@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Michael Knudsen
Beskrivelse
Træner for U 10 piger
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Didde Thygesen
Beskrivelse
Træner for U 10 drenge.
 
Mail: Didde@sol.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Søren Norup
Beskrivelse
Træner for U 10 Drenge
 
Mail: Soren.norup@taffel.dk
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rene Johansen
Beskrivelse
Træner for U 12 Piger og Drenge
 
Mail: Sangstad@smoerumnet.dk 
Se hele beskrivelsen
Christian Bast
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Dennis Hønholt
Beskrivelse
Er træner for U 14  og U 16 piger 
  
Mail: Dennis@lsh.dk
Se hele beskrivelsen
Karina Klingenberg
Beskrivelse
Holdleder for U 12 Drenge
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Thor Lolk-Hansen
Beskrivelse
Træner for U 12 Drenge
 
Mail: thor.lolk@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Torben Klyhn Andersen
Beskrivelse
Træner for U 14 Drenge
 
Mail: tka@tomsgroup.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Allan Mollerup
Beskrivelse
Træner for U 16 Pige
 
Mail: Allanmollerup@hotmail.com
Tlf.: 3010 4809 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sanne Larsen
Beskrivelse
Træner for U 14 Piger
 
Kontakt info:

Mail: Sanne1975@hotmail.com 

 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jannic S. Jensen
Beskrivelse
Træner for U 14 drenge
 
Mail: info@jannic.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Benny Rasmussen
Beskrivelse
Træner for U 18 piger og Dame senior.
 
Mail: Benny.rasmussen@live.dk
Tlf.: 2527 8204
Se hele beskrivelsen
Christina Smith Bejer-Andersen
Beskrivelse
Træner for Dame senior
Se hele beskrivelsen
Pernille Stephansen
Beskrivelse
Træner for Dame senior
Se hele beskrivelsen
Kirsten Søndergaard
Beskrivelse
Træner for Old Girls
 
Mail: kirsten.mayland53@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rasmus Simonsen
Beskrivelse
Træner for Old Boys
 
Mail: Rasmus_simonsen@hotmail.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Flemming Krag - Nielsen
Beskrivelse
Ansvarlig for Håndbold fitness
 
Mail: Formand@lsh.dk 
Se hele beskrivelsen
Mathias Lindgreen
Beskrivelse
Træner for Herre senior
 
Kontakt info: naouri@hotmail.co.uk
Se hele beskrivelsen
Instruktør
Dennis Hønholt
Beskrivelse
Er træner for U 14  og U 16 piger 
  
Mail: Dennis@lsh.dk
Se hele beskrivelsen