Træner
Ditte Vennike Flatov
Beskrivelse
Kontakt person for tumle håndbold
Se hele beskrivelsen
Stine Krag-Nielsen
Beskrivelse

Kontakt person for tumlehåndbold
 
Kontakt info: stinekrag@gmail.com

 
Se hele beskrivelsen
Astrid Boye Kaag
Beskrivelse
Træner for U6, U7, U8 og U9 mix
Se hele beskrivelsen
Ida Waser
Beskrivelse
Træner for U6, U7, U8 og U9 Mix.
Se hele beskrivelsen
Joachim Waser
Beskrivelse
Træner for U 6, U 7, U 8 og U 9 Mix

Mail: Waserjoachim@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Marie Sønderskov Andersen
Beskrivelse
Træner for U6, U7, U8 og U9 Mix
Se hele beskrivelsen
Marie Weywadt
Beskrivelse
Træner for U 11 piger
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Michael Knudsen
Beskrivelse
Træner for U 11 piger
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Didde Thygesen
Beskrivelse
Træner for U 11 drenge.
 
Mail: Didde@sol.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sune Bisgaard
Beskrivelse
Træner for U 11 piger
 
Mail: sb@hanida.dk
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Søren Norup
Beskrivelse
Træner for U 13 Drenge
 
Mail: Soren.norup@taffel.dk
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rene Johansen
Beskrivelse
Træner for U 13 Piger 
 
Mail: Sangstad@smoerumnet.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Christian Bast
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Dennis Hønholt
Beskrivelse
Er træner for U 17 piger 
  
Mail: Dennis@lsh.dk
Se hele beskrivelsen
KE Hansen
Beskrivelse
Træner for U 15 Piger
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Thomas Brøndum Petersen
Beskrivelse
Træner for U 13 Drenge
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sanne Larsen
Beskrivelse
Træner for U 15 Piger
 
Kontakt info:

Mail: Sanne1975@hotmail.com 

 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jannic S. Jensen
Beskrivelse
Træner for U 15 drenge
 
Mail: info@jannic.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Benny Rasmussen
Beskrivelse
Træner for U 19 piger og Dame senior.
 
Mail: Benny.rasmussen@live.dk
Tlf.: 2527 8204
Se hele beskrivelsen
John Hartmann
Beskrivelse
Træner for U 13 piger og Dame Senior
Se hele beskrivelsen
Kirsten Søndergaard
Beskrivelse
Træner for Old Girls
 
Mail: kirsten.mayland53@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rasmus Simonsen
Beskrivelse
Træner for Old Boys
 
Mail: Rasmus_simonsen@hotmail.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Flemming Krag - Nielsen
Beskrivelse
Ansvarlig for Håndbold fitness
 
Mail: Formand@lsh.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mathias Lindgreen
Beskrivelse
Træner for Herre senior
 
Kontakt info: naouri@hotmail.co.uk
Se hele beskrivelsen
Instruktør
Dennis Hønholt
Beskrivelse
Er træner for U 17 piger 
  
Mail: Dennis@lsh.dk
Se hele beskrivelsen